Najnowsze newsy

Siatkówka » Mistrzostwa Europy kobiet

Mistrzostwa Europy kobiet | 2019-09-08 20:54:52 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: pzps.pl

Magdalena Stysiak: Ból po przegranej jest niesamowity

Fot.: CEV

Reprezentacja Polski przegrała 0:3 (23:25, 20:25, 24:26) z reprezentacją Włoch w meczu o 3.miejsce CEV Mistrzostw Europy kobiet 2019. - Zrobiłyśmy ogromny postęp względem poprzedniego sezonu i z tego na pewno po pewnym czasie będziemy się cieszyć - przyznała siatkarka ekipy biało-czerwonych.

Klaudia Alagierska, środkowa reprezentacji Polski:

- Zaszłyśmy daleko w tym sezonie, choć chęci miałyśmy większe. Mimo, że to był dobry czas, to uśmiechów na naszych twarzach nie ma. Nie jesteśmy zadowolone z końcowego wyniku, bo stać nas było na więcej. Mogłyśmy na pewno lepiej zagrać w obronie czy "docisnąć" w zagrywce, ale niestety nam się nie udało. Kadra Italii naprawdę nie grała dziś fenomenalnie i źle nam z tym, że nie udało nam się wygrać choć jednego seta.


Malwina Smarzek-Godek, atakująca reprezentacji Polski:
- Mecze o medale trzeba umieć wygrywać. Dostałyśmy ogromną lekcję siatkówki. Włoszki nie zagrały rewelacyjnej siatkówki i to my podałyśmy im rękę. Jesteśmy na takiej imprezie pierwszy raz i trochę ta ranga nas przerosła. Byłyśmy gotowe sportowo, ale presja i chęci wywalczenia medalu troszkę nas paraliżowały. Jestem pewna, że to będzie dla nas nauka na przyszłość. Jestem przekonana, że jeszcze wrócimy do najlepszej czwórki mistrzostw Europy i zakończymy je z lepszym skutkiem.


Magdalena Stysiak:
- Ból po przegranej jest niesamowity i jest mi bardzo przykro. Mogłyśmy mieć ten medal i mamy tego świadomość. Zrobiłyśmy ogromny postęp względem poprzedniego sezonu i z tego na pewno po pewnym czasie będziemy się cieszyć. Trzeci set przegrałyśmy sportowo, ale pierwszy i drugi zagrałyśmy źle. Po pewnym czasie na pewno będzie cieszyć mnie ten turniej, ale póki co nie jestem zadowolona.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane