Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi zagraniczne

Ligi zagraniczne | 2016-02-08 09:52:06 | Nadesłał: Katarzyna Krajewska | Źrodlo: pzps.pl

Wygrana siatkarzy IBB Polonia z Sheffield Hallam

Fot.: Piotr Wolankiewicz

Seria zwycięstw IBB Polonia trwa. Siatkarze klubu z Londynu wygrali dziesiąte spotkanie ligowe, co oznacza, że są niepokonani od początku sezonu 2015/2016 ligi Super 8.

Tym razem wyższość IBB Polonia musiała uznać ekipa Hallam z Sheffield. Podopieczni trenera Vangelisa Koutouleas’a wygrali 3:0 (25:23, 25:22, 25:17). Spotkanie zostało rozegrane w Brentford Fountain Leisure Centre w zachodnim Londynie.

- Zapisujemy komplet punktów na naszym koncie i gramy dalej. - mówi Vangelis Koutouleas. - W sezonie regularnym ligi Super 8 czeka nas jeszcze kilka ważnych spotkań. Wypracowana przewaga w tabeli i wygrane mecze nie zmieniają niczego w naszych przygotowaniach. Nie ulegamy euforii, pracujemy cały czas tak samo, trzymamy się ustalonego kursu.

Ekipa IBB Polonia wspierana była przez Klub Kibica. Sponsorzy współpracujący z drużyna przygotowali nagrody dla publiczności.

- Staramy się, aby nasze mecze były atrakcyjne nie tylko pod względem sportowym. - mówi prezes IBB Polonia Bartek Łuszcz. - Aby wizyta w naszej hali była miłym wydarzeniem dla całej rodziny, na stałe wpisanym w sobotnio-niedzielne plany. Cieszymy się ze wsparcia Klubu Kibica, który towarzyszy nam również na wyjazdach, ale zapraszamy każdego, kto lubi siatkówkę i chce wspierać naszą Drużynę!

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane