Ligi zagraniczne | 2015-04-13 11:48:31 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: inf. własna/ tvf.org.tr
Brązowe medalistki Ligi Mistrzyń Vakifbank Istanbul zmierzyły się w walce o puchar z ekipą Fenerbahce. Pierwszego seta na swoją korzyść rozstrzygnęły zawodniczki trenera Abbondanzy. W odpowiedzi na dobrą grę rywalek podopieczne Giovaniego Guidettiego, wygrały kolejne dwa sety. Siatakarki Fenerbahce nie zlożyły broni i w imponującym stylu doporwadziły do tie-breaka, w którym pozwoliły przeciwniczkom zdobyć zaledwie 9 punktow. Najlepszą zawodniczką tej rywalizacji uznano niezawodną Kim Yeon-Koung. W meczu trwającym 143 minuty zdobyła dla swojej drużyny aż 35 punktów.
Vakifbank Istanbul - Fenerbahce Grundig Istanbul 2:3 (18:25, 25:23, 25:23, 14:25, 9:15)
Składy zespołów:
Vakifbank Istanbul: Naz, Gözde, Rasić, Sheilla, Vasileva, Kübra, Örge (L) oraz Çağla, Ceren, Güldeniz
Fenerbahce Grundig Istanbul: Lo Bianco, Bosetti, Dicle Nur, Polen, Yoen-Koung, Eda , Merve (L) oraz Meliha, Ezgi, Elif.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.