Ligi zagraniczne | 2014-03-09 18:46:25 | Nadesłał: Magdalena Kudzia | Źrodlo: inf. własna
Już tylko cztery ekipy pozostały w walce o awans do Mestaruusliigi. W 1. lidze mężczyzn przez półfinały zwycięsko przebrnęły zespoły Särkät Volley oraz Mikkelin Passarit, natomiast w rozgrywkach kobiet sztuka ta udała się Kuusamon Pallo-Karhut i Vampulan Urheilijat.
1. liga mężczyzn - półfinały:
Akaa-Volley - Särkät Volley 1:3 (25:16, 20:25, 21:25, 17:25)
Särkät Volley - Akaa-Volley 3:1 (22:25, 25:23, 25:16, 25:17)
KyKy-Betset - Passarit 2:3 (25:22, 25:17, 24:26, 17:25, 13:15)
Passarit - KyKy-Betset 1:3 (25:23, 22:25, 23:25, 17:25) + 34:32
____________________________________________________________________
1. liga kobiet - półfinały:
HEL Volley - PaKa 0:3 (23:25, 8:25, 14:25)
PaKa - HEL Volley 3:0 (25:10, 25:21, 25:13)
Mesto Tampere - VU 2:3 (25:15, 25:22, 19:25, 24:26, 16:18)
VU - Mesto Tampere 1:3 (25:19, 16:25, 23:25, 19:25) + 25:22
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.