Ligi zagraniczne | 2013-03-27 12:48:12 | Nadesłał: Katarzyna Cipcer | Źrodlo: plusliga.pl
Od 23 marca rozgrywanych jest turniej o Puchar Moskwy, w którym udział biorą ekipy wyższych uczelni. Gośćmi zawodów byli znakomici siatkarze.
Bartosz Kurek wraz z Siergiejem Grankinem i Pawłem Krugłowem zaprezentowali serie pokazowych zagrywek.
- Takie imprezy są znakomitą ideą. Wynik w tym przypadku nie jest sprawą najistotniejszą. Ważne, że siatkówka rozwija się - powiedział reprezentant Polski.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.