Ligi zagraniczne | 2013-02-16 19:38:30 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: volleyservice.ru
Przykra informacja dla fanów Resovii dociera z Rosji. Wielki idol rzeszowskiej publiczności postanowił przedłużyć kontrakt ze swoim obecnym klubem. Kibice nie ukrywają swojego żalu.
Mowa oczywiście o niemieckim atakującym, Györgu Grozerze. W poprzednim sezonie Niemiec nie tylko podbił polską ligę, wygrywając z Asseco Resovią Rzeszów Mistrzostwa Polski, ale także serca kibiców. Wielu z niecierpliwością oczekiwało powrotu zawodnika do podkarpackiej drużyny. Jednak wczoraj reprezentant kadry narodowej naszych zachodnich sąsiadów podjął decyzję o tym, że przez kolejne dwa lata chce grać w Rosji, w Lokomotywie – Biełogorie Biełgorod.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.