Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi zagraniczne

Ligi zagraniczne | 2013-02-16 19:38:30 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: volleyservice.ru

Grozer przedłużył kontrakt z Lokomotywem - Biełogorie

Fot.: Magdalena Kudzia

Przykra informacja dla fanów Resovii dociera z Rosji. Wielki idol rzeszowskiej publiczności postanowił przedłużyć kontrakt ze swoim obecnym klubem. Kibice nie ukrywają swojego żalu.

Mowa oczywiście o niemieckim atakującym, Györgu Grozerze. W poprzednim sezonie Niemiec nie tylko podbił polską ligę, wygrywając z Asseco Resovią Rzeszów Mistrzostwa Polski, ale także serca kibiców. Wielu z niecierpliwością oczekiwało powrotu zawodnika do podkarpackiej drużyny. Jednak wczoraj reprezentant kadry narodowej naszych zachodnich sąsiadów podjął decyzję o tym, że przez kolejne dwa lata chce grać w Rosji, w Lokomotywie – Biełogorie Biełgorod.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane