Ligi zagraniczne | 2012-12-11 19:07:02 | Nadesłał: Magdalena Bojdo | Źrodlo: inf. własna / wienerliga.org
Na półmetku fazy zasadniczej Wiener Städtische Ligi o pierwszy punkt, zdobyty w pięciosetowej batalii z Vojvodiną NS seme, pokusił się jak dotąd zdecydowanie najsłabszy zespół serbskiej ekstraklasy, Železničar. Tymczasem, po krótkiej serii niepowodzeń, pewne zwycięstwo nad drużyną z Suboticy odniósł Đerdap.
Đerdap - Spartak (SU) 3:0
(25:19, 25:20, 25:17)
Železničar - Vojvodina NS seme 2:3
(25:22, 23:25, 25:21, 18:25, 13:15)
Radnički - Crvena Zvezda 1:3
(19:25, 23:25, 25:20, 21:25)
Ribnica - Spartak Ljig 3:0
(25:17, 29:27, 25:14)
Partizan Termoelektro - Mladi Radnik 0:3
(26:28, 22:25, 23:25)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.