Ligi zagraniczne | 2012-11-18 10:30:18 | Nadesłał: Magdalena Bojdo | Źrodlo: inf. własna / wienerliga.org
Po raz pierwszy w trwającym sezonie, Crvena Zvezda musiała podzielić się punktami. Dość wyrównane spotkanie z aktualnym mistrzem Serbii Vojvodina NS Seme rozpoczęła od pewnego zwycięstwa w pierwszym secie, by po kolejnych, bardziej zaciętych partiach, ulec w tie-breaku 11:15. Swój mecz VI kolejki wygrał natomiast za trzy punkty Đerdap, dzięki czemu pozostaje jedyną drużyną w tabeli Wiener Städtische Ligi z kompletem "oczek".
Spartak (SU) - Ribnica 0:3
(20:25, 23:25, 22:25)
Partizan Termoelektro - Radnički 1:3
(19:25, 25:20, 22:25, 22:25)
Mladi Radnik - Železničar 3:0
(25:15, 25:19, 25:23)
Spartak Ljig - Đerdap 1:3
(31:29, 20:25, 18:25, 21:25)
Crvena Zvezda - Vojvodina NS Seme 3:2
(18:25, 25:23, 23:25, 25:22, 15:11)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.