Ligi zagraniczne | 2012-04-16 21:07:55 | Nadesłał: Magdalena Bojdo | Źrodlo: plusligakobiet.pl
Trener reprezentacji Serbii Zoran Terzic poprowadzi drużynę Superligi Omiczkę Omsk. Podpisał on roczny kontrakt i zastąpi na tym stanowisku Władimira Kuziutkina.
Do klubowych obowiązków Terzic przystąpi w czerwcu, po zakończeniu kwalifikacji olimpijskich. Na początku maja w Ankarze poprowadzi on Serbię w turnieju, którego zwycięzca wywalczy awans do Igrzysk w Londynie. Jego podopieczne będą jednym z rywali Polski.
Pod kierunkiem Zorana Terzica Serbia trzy razy wygrała Euroligę (2009, 2010, 2011) i została w 2011 roku mistrzem Europy. W 2011 roku Serbia była też trzecia w WGP.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.