Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi zagraniczne

Ligi zagraniczne | 2012-02-11 19:23:55 | Nadesłał: Magdalena Kudzia | Źrodlo: inf. własna

MuurLe nie dało szans rywalom z Vammala

W jedynym sobotnim spotkaniu fińskiej ekstraklasy zespół Muuramen Lentopallo pokonał we własnej hali drużynę VaLePa 3-0. Goście, którzy musieli radzić sobie dzisiaj praktycznie bez Olliego Kunnariego, wypadli bardzo słabo na tle świetnie dysponowanych rywali.

Olli Kunnari nie wyszedł w pierwszym składzie swojego zespołu z powodu drobnego urazu, ale pojawiał się na boisku na krótkie zmiany. Nieobecność najlepszego zawodnika klubu z Vammala
była jednak bardzo widoczna. Goście zupełnie nie radzili sobie w dzisiejszym meczu, zwłaszcza w ataku brakowało gracza, na którym rozgrywający mógłby oprzeć grę. Po zaledwie godzinie i piętnastu minutach z trzech wywalczonych punktów cieszyli się podopieczni Shailena Ramdoo.

Jutro obie ekipy czekają kolejne wyzwania. MuurLe podejmować będzie drużynę Tiikerit, natomiast VaLePa uda się do Savonlinna na mecz z zespołem Saimaa. W pozostałych trzech spotkaniach Korson Veto zagra z Team Lakkapää, Isku-Volley Tampere z Sun Volley Oulu, a Sampo z Hurrikaani. W poniedziałek Loimu spotka się w Raisio ze "Słonecznymi".


Muuramen Lentopallo - VaLePa 3:0 (25:18, 25:20, 25:16)

MuurLe: Heiskanen (6), Kyrölä (12), Vuorinen (2), Ikonen (6), Simović (16), Silva (9), Korhonen (libero) oraz Kaura-Aho, Bennett (3), Nieminen, Seppälä (2).

VaLePa: Vesanen (6), Esko, Krastins (7), Jokinen (6), Mikkonen (18), Venski (9), Hautamäki (libero) oraz Vahela (1), Kunnari.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane