Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi zagraniczne

Ligi zagraniczne | 2011-11-03 14:48:18 | Nadesłał: Małgorzata Paduch | Źrodlo: plusliga-kobiet.pl

Wolał Syberię od zagranicznych klubów

Władimir Kuziutkin po rezygnacji z pracy z reprezentacją Rosji długo nie czekał na znalezienie następnej pracy. Miał, jak sam mówi wiele ofert z klubów zagranicznych, ale wybrał Syberię, a konkretnie Omiczkę Omsk.

- Wcześniej rozgrywki o mistrzostwo Rosji nie podobały mi się z jednego powodu. Jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek można było wskazać finalistów. Nie było emocji i rywalizacji. Teraz jest inaczej. Silne są kluby z Moskwy, Kazania i Krasnodaru. Do nich trzeba dodać Omiczkę Omsk. Realizuje się tutaj ciekawy projekt. Klub dysponuje świetną bazą - powiedział Władimir Kuziutkin.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane