Ligi zagraniczne | 2011-10-05 23:44:29 | Nadesłał: Magdalena Bojdo | Źrodlo: inf. własna / cev.lu
Crvena Zvezda Beograd oficjalnie rozpoczęła klubowy sezon w Serbii zdobywając pierwszy Superpuchar w historii krajowych rozgrywek. Po 117 minutach twardej gry w belgradzkiej hali "Sumice", wyższość rywali musiał uznać zeszłoroczny zwycięzca ligi, Partizan Termoelektro Beograd.
Mecz obserwowało około 600 kibiców. Specjalne nagrody otrzymali zawodnicy reprezentacji Serbii, która trzy tygodnie temu w Wiednu zdobyła złoty medal mistrzostw Europy - Mihajlo Mitić i Filip Vujić, a także członkowie sztabu Zeljko Bulatović i Aleksandar Poceković (Crvena Zvezda) oraz Dr. Ljuban Martinović (Partizan).
Crvena Zvezda Beograd - Partizan Termoelektro Beograd 3:2 (25-17, 23-25, 25-21, 14-25, 21-19)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.