Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi zagraniczne

Ligi zagraniczne | 2011-08-18 00:36:11 | Nadesłał: Katarzyna Cipcer | Źrodlo: plusliga.pl

Andrija Gerić w Vojvodinie Nowy Sad?

Fot.: Magdalena Kudzia

35-letni środkowy Andrija Gerić nie wyklucza gry w swoim macierzystym klubie w Nowym Sadzie. Serb, mistrz olimpijski z Sydney, w poprzednim sezonie bronił barwy tureckiego Fenerbahce Stambuł, ale zamierza wrócić w rodzinne strony.

Gerić przebywa obecnie w rodzinnym Nowym Sadzie i raczej do Turcji nie wróci, tym bardziej że klub ze Stambułu ma spore problemy. Piłkarski zespół Fenerbahce zamieszany jest w aferę korupcyjną w tureckiej piłce nożnej (rozgrywki ligowe zostały zawieszone), co wpłynęło również na siatkarską drużynę. Finanse wszystkich zespołów Fenerbachce (piłka nożna, koszykówka i siatkówka) zostały zamrożone i trwa śledztwo. Serbski środkowy jest na etapie poszukiwań nowego pracodawcy, ale jak przyznał na łamach serbskiej prasy wielce prawdopodobne, że będzie grał w Vojvodinie Nowy Sad.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane