Ligi zagraniczne | 2011-08-18 00:36:11 | Nadesłał: Katarzyna Cipcer | Źrodlo: plusliga.pl
35-letni środkowy Andrija Gerić nie wyklucza gry w swoim macierzystym klubie w Nowym Sadzie. Serb, mistrz olimpijski z Sydney, w poprzednim sezonie bronił barwy tureckiego Fenerbahce Stambuł, ale zamierza wrócić w rodzinne strony.
Gerić przebywa obecnie w rodzinnym Nowym Sadzie i raczej do Turcji nie wróci, tym bardziej że klub ze Stambułu ma spore problemy. Piłkarski zespół Fenerbahce zamieszany jest w aferę korupcyjną w tureckiej piłce nożnej (rozgrywki ligowe zostały zawieszone), co wpłynęło również na siatkarską drużynę. Finanse wszystkich zespołów Fenerbachce (piłka nożna, koszykówka i siatkówka) zostały zamrożone i trwa śledztwo. Serbski środkowy jest na etapie poszukiwań nowego pracodawcy, ale jak przyznał na łamach serbskiej prasy wielce prawdopodobne, że będzie grał w Vojvodinie Nowy Sad.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.