Ligi zagraniczne | 2011-07-06 15:07:41 | Nadesłał: Małgorzata Paduch | Źrodlo: plusliga.pl
Znakomity amerykański rozgrywający Lloy Ball przyznał, że podpisał kontrakt z Uralem Ufa z powodu krótkiego sezonu 2011/2012.
- Zostałem w Rosji dlatego, że następny sezon Superligi będzie krótki w dodatku z miesięczną przerwą w listopadzie. W dodatku Ural nie będzie uczestniczyć w europejskich pucharach. Zagram jeden mecz w tygodniu. Moim celem jest wygranie z klubem jak największej liczby meczów. Zrobię wszystko, żeby drużyna zajęła jak najlepsze miejsce - powiedział Lloy Ball.
Ball dodał, że jego rodak Clayton Stanley nie namawiał go do gry w Uralu. - On tylko opowiadał mi o tym klubie tylko same dobre rzeczy - powiedział.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.