Ligi zagraniczne | 2010-05-26 13:19:52 | Nadesłał: Małgorzata Paduch | Źrodlo: reprezentacja.net
Wielu liczyło na powrót Łukasza do Polski w szeregi któregoś z zespołów walczących o medale. Zawodnik wybrał jednak "wariant włoski" i przedłużył kontrakt z klubem Trentino.
Jeszcze niedawno wydawało się, że powrót Łukasza do Polski jest możliwy. Polski rozgrywający zdecydował jednak przedłużyć swój pobyt we Włoszech i jeszcze w przyszłym sezonie będziemy oglądać go w Serie A. Co spowodowało, że podjął właśnie taką decyzję? - Jeszcze w trakcie sezonu często rozmawiałem z trenerem Stojczewem i dyrektorem sportowym na temat kształtu i celów drużyny na przyszły sezon 2010/2011. Kierunek jest jeden: zbudować jeszcze silniejszy zespół, który za cel będzie miał zdobycie mistrzostwa Włoch i kolejnych 4 tytułów zaczynając od Superpucharu, Pucharu Włoch, Klubowego Mistrzostwa Świata i Europy. Do tego ma zostać poszerzona baza socjalno-rehabilitacyjna tak, aby zapewnić jak najlepsze warunki do treningu, odnowy i rehabilitacji. Klub przedstawił mi bardzo dobrą ofertę potwierdzającą wcześniejsze słowa trenera, rozważyłem wszystkie oferty, jednak Trentino przebiło wszystkich i będę kontynuował grę w najlepszym klubie świata - relacjonuje przebieg wydarzeń Łukasz Żygadło.
* więcej w serwisie reprezentacja.net
** rozmawiała Joanna Majtyka
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.