Ligi zagraniczne | 2010-05-18 17:09:40 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: reprezentacja.net
Po sezonie spędzonym w Fenerbahce Stambuł gwiazda rosyjskiej siatkówki Jekaterina Gamowa wraca do rodzinnego kraju. Na warunki, jakie zastała w Turcji, nie narzeka, zatem dlaczego wraca? Co skłoniło Gamową do powrotu na rosyjskie parkiety?
Jak twierdzi Gamowa, za nią niezwykle udany sezon: - Na krajowej scenie w Turcji wygraliśmy wszystko. W finale Ligi Mistrzyń pokonało nas Bergamo, ale jestem zadowolona z tego roku - podsumowuje. O klubie ze Stambułu wyraża się w samych superlatywach, zapewnia, że wszystko w Turcji było na najwyższym poziomie. - W Stambule dano mi świetne warunki. Mieliśmy kochanych kibiców. Organizacja w klubie jest na wysokim poziomie - komentuje rosyjska zawodniczka, której na tyle spodobało się w ekipie mistrzyń Turcji, że rozważała przedłużenie swojego pobytu o kolejny rok, zadecydowały jednak względy rodzinne. - Brakowało mi kontaktu z najbliższymi - zdradza Gamowa, którą w kolejnym sezonie oglądać będziemy w barwach Dynama Kazań. Dlaczego rosyjska gwiazda zdecydowała się na ten zespół? - Już w marcu zaproponowali mi grę w swoim klubie. Były też inne propozycje między innymi z Zariecza Odincowo, ale jestem pod wrażeniem ambicji klubu z Kazania. Dostałam dobre warunki i wracam, bo chcę grać w Rosji - zapewnia Gamowa.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.