Ligi zagraniczne | 2010-05-13 20:21:44 | Nadesłał: Magdalena Strzelczyk | Źrodlo: inf. własna
Siatkarze Olympiacosu Pireus po raz trzeci pokonali Panathinaikos Ateny i zostali mistrzami Grecji. Drużyna Pawła Zagumnego przegrała 1:3.
Olympiacos Pireus - Panathinaikos Ateny 3:1
(25:20, 25:18, 22:25, 25:17)
stan rywalizacji play-off: 3:1 dla Olympiacosu
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








