Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2022-01-11 07:47:08 | Nadesłał: Magdalena Kudzia | Źrodlo: inf. własna

Wyniki 15. kolejki PlusLigi

Faworyci nie zawodzili w meczach 15. kolejki PlusLigi. Swoje starcia wygrały zespoły PGE Skry Bełchatów, Asseco Resovii Rzeszów, Jastrzębskiego Węgla, Aluron CMC Warty Zawiercie i LUK Lublin. Dwa spotkania nie odbyły się z powodu zakażeń koronawirusem.

Komplet wyników 15. kolejki PlusLigi:

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cerrad Enea Czarni Radom
[mecz przełożony z powodu zakażeń koronawirusem w zespole z Radomia]



Cuprum Lubin – Projekt Warszawa
[mecz przełożony z powodu zakażeń koronawirusem w zespole z Warszawy]



Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów 1:3 (23:25, 25:21, 26:28, 26:28)

Indykpol AZS Olsztyn: Firlej, Andringa, Jakubiszak, DeFalco, Poręba, Butryn, Gruszczyński (L) oraz Król;

PGE Skra Bełchatów: Kłos, Kooy, Ebadipour, Atanasijevic, Łomacz, Bieniek, Piechocki (L) oraz Sawicki, Schulz, Taht, Mitić.



Stal Nysa – Jastrzębski Węgiel 0:3 (18:25, 16:25, 22:25)

Stal Nysa: Ben Tara, Komenda, M’Baye, Stahl, Kwasowski, El Graoui, Ruciak (L) oraz Bućko, Szczurek, Szwaradzki, Dębski;

Jastrzębski Węgiel: Hadrava, Toniutti, Gladyr, Wiśniewski, Szymura, Fornal, Popiwczak (L) oraz Clevenot, Tervaportti.



Asseco Resovia Rzeszów – GKS Katowice 3:1 (21:25, 25:18, 33:31, 25:22)

Asseco Resovia Rzeszów: Muzaj, Deroo, Kozamernik, Kochanowski, Drzyzga, Cebulj, Zatorski (L) oraz Bucki, Buszek;

GKS Katowice: Kania, Kogut, Ma'a, Rousseaux, Hain, Quiroga, Mariański (L) oraz Drzazga, Lewandowski.



Aluron CMC Warta Zawiecie – Trefl Gdańsk 3:0 (25:19, 25:16, 25:22)

Aluron CMC Warta Zawiecie: Konarski, Zniszczoł, Conte, Niemiec, Tavares, Kovacevic, Żurek (L) oraz Malinowski, Cavanna, Orczyk;

Trefl Gdańsk: Lipiński, Sasak, Kampa, Mika, Mordyl, Crer, Olenderek (L) oraz Kozub, Reichert, Łaba.



LUK Lublin – Ślepsk Malow Suwałki 3:1 (25:16, 18:25, 25:22, 25:21)

LUK Lublin: Nowakowski (12), Wachnik (11), Filipiak (12), Pająk (2), Stajer (9), Włodarczyk (21), Watten (L) oraz Romać, Jóźwik, Gniecki, Peszko, Gregorowicz (L);

Ślepsk Malow Suwałki: Bołądź (16), Takvam (13), Buchowski (8), Sapiński (12), Halaba, Tuaniga (1), Czunkiewicz (L) oraz Łukasik (8), Makowski, Ziobrowski, Rudzewicz, Smoliński.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane