Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2021-01-07 21:49:49 | Nadesłał: Magdalena Kudzia | Źrodlo: inf. prasowa

Niegroźna kontuzja Artura Szalpuka

Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w najbliższym meczu będzie musiała poradzić sobie bez Artura Szalpuka. Przyjmujący w ostatnim ligowym spotkaniu nabawił się kontuzji stawu skokowego.

W tie-breaku zaległego pojedynku 3. kolejki PlusLigi ze Stalą Nysa przy stanie 12:9 dla VERVY Szalpuk, próbując zablokować atak rywali, spadł na stopę Andrzeja Wrony. – W następstwie tego zdarzenia Artur skręcił staw skokowy i odczuwa dolegliwości bólowe. Po badaniach wiemy, że nie jest to poważna kontuzja i zawodnik niedługo wróci do treningów – powiedział dr n. med. Grzegorz Adamczyk, lekarz drużyny VERVY Warszawa ORLEN Paliwa. – Artura czeka krótka przerwa, podczas której będzie pracował z fizjoterapeutą Robertem Kozłowskim – dodał.

Na czas absencji Szalpuka trener Andrea Anastasi będzie miał do dyspozycji 3 przyjmujących: Bartosza Kwolka, Igora Grobelnego i Jana Fornala. Prowadzona przez Włocha ekipa już w sobotę 9 stycznia zmierzy się u siebie z Indykpolem AZS-em Olsztyn, a 3 dni później zagra na wyjeździe z Jastrzębskim Węglem.

O zdrowie siatkarzy VERVY Warszawa ORLEN Paliwa dbają specjaliści z Centrum Medycznego Gamma, jednego z najnowocześniejszych prywatnych szpitali w Polsce. CM Gamma poza blokiem operacyjnym i oddziałem szpitalnym oferuje najwyższą jakość usług medycznych w zakresie wysokospecjalistycznej diagnostyki obrazowej (RTG, USG, RM, TK), rehabilitacji oraz specjalności uzupełniających leczenie ortopedyczne (m.in. reumatologii, neurologii, neurochirurgii, kardiologii).

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane