Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2019-03-22 19:52:31 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: plusliga.pl

Łukasz Kozub: Nie zasłużyliśmy na szóstkę

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów, po trudnym początku ligowych rozgrywek, w fazie rewanżowej rundy zasadniczej odrobili straty do pozostałych drużyn w tabeli. Pomimo zajęli 7. miejsce, nie uzyskując awansu do fazy play off. - Patrząc na cały sezon po prostu nie zasłużyliśmy na to i dlatego nas tam nie ma - przyznał 22-letni rozgrywający klubu z Podkarpacia, Łukasz Kozub.

Zwycięstwem na Cerrad Czarnymi radom zakończyliście rundę zasadniczą, ale małe to pocieszenie, bo Asseco Resovia nie zagra w play-off.

Łukasz Kozub
(rozgrywający Asseco Resovii Rzeszów): - Po przegranym meczu w Lubinie w słabym stylu chcieliśmy zamazać tą plamę, zagrać dobre spotkanie dla siebie, a przede wszystkim uszanować kibiców, którzy przyszli na mecz i pokazać im trochę dobrej gry.

Czyli nie jest to z waszej strony już tylko „dogrywanie” tego sezonu, które często określa się odrabianiem pańszczyzny…

- Wszyscy wiemy, jaki ten sezon dla nas był i gdybyśmy teraz stracili jeszcze ambicje i nie chciało się nam grać, to już w ogóle byłoby niemiłe zakończenie. Chcemy z podniesioną głową zakończyć rozgrywki.

Mimo dużej straty z początku sezonu szansa na grę w czołowej szóstce była spora. Czego zabrakło, że Asseco Resovia nie gra w play-off?

- Różnie to bywało, raz te szanse uciekały i wydawało się, że już jest po wszystkim, a potem pojawiała się nadzieja itd. Nie można wskazać jednego meczu, czy konkretnego wydarzenia, które by wpłynęło na to, że nie jesteśmy w play-off. Patrząc na cały sezon po prostu nie zasłużyliśmy na to i dlatego nas tam nie ma.

*więcej na: plusliga.pl

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane