Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2019-01-12 16:14:18 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. własna / plusliga.pl

PlusLiga: Lekcja siatkówki w Warszawie

Fot.: Magdalena Kudzia

Jeszcze przed spotkaniem między ONICO Warszawą a Asseco Resovią Rzeszów wiele mówiło się o bezpośrednim starciu. Bilety rozeszły się w ekspresowym tempie, organizator musiał zadbać o dodatkowe trybuny dla kibiców. Polsat Sport promował pojedynek jako hit piętnastej kolejki PlusLigi. Kibice dopisali, aczkolwiek poziom spotkania nie był tak wyrównany, jakby się spodziewano. Nie ma co ukrywać, że to warszawiacy byli faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu. Od początku sezonu podopieczni Stephana Antigi pokazują dobrą dyspozycję i wydają się być jednym z faworytów do walki o medale. Z drugiej strony wydawało się, że rzeszowianie po takiej długiej przerwie zdołają przygotować się do meczu i pokazać z dobrej strony. MVP meczu wybrano Nikolaya Pencheva.

ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:18, 25:21, 25:14)

Składy drużyn:

ONICO Warszawa: Kurek, Vigrass, Penchev, Łukasik, Wrona, Brizard, Wojtaszek (l) oraz Janikowski, Kowalczyk, Buczek, Wiese, Nowakowski, Araujo, Jaglarski (l)

Asseco Resovia Rzeszów: Lemański, Buszek, Schulz, Kozub, Mika, Smith, Masłowski (l) oraz Perry, Szerszeń, Rossard, Shoji, Jarosz, Możdżonek, Dryja

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane