Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2019-01-12 14:16:49 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: PGE Skra Bełchatów

PGE Skra Bełchatów gra z WOŚP

Fot.: CEV

13 stycznia odbędzie się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie do gry włącza się również PGE Skra Bełchatów, a siatkarzy naszego klubu będzie można spotkać w Galerii Olimpia.

Od godz. 13.30 swój panel podczas wielkiej imprezy będzie miała PGE Skra Bełchatów. W Galerii Olimpia spotkacie m.in. Kacpra Piechockiego i Kamila Droszyńskiego, a Karol Kłos... poprowadzi siatkarskie licytacje. W tym roku przekazaliśmy na WOŚP koszulkę JOMA, piłkę oraz kalendarz, a każdy z tych gadżetów jest wyjątkowo cenny, bowiem są na nim podpisy całej drużyny PGE Skry z tego sezonu. Szykujcie portfele, bo Karol ma wyjątkowy dar prowadzenia licytacji i trudno mu się oprzeć ;-)

Warto też dodać, że w Galerii Olimpia przez cały dzień będzie można zagrać z WOŚP i skorzystać z wyjątkowych atrakcji. Na bełchatowian czekają m.in. pokazy sztuk walki, pokazy ratownictwa medycznego, wystawa psów berneńskich, układanie kostki Rubika, rysowanie karykatur, występy wokalne, pokaz iluzji i wystawa aut sportowych. Z kolei na dużej scenie przed Galerią zagra wiele ciekawych zespołów, na czele z Bas Tajpan. O godz. 20 zaplanowane tradycyjne Światełko do Nieba.

Przypomnijmy, że w tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W ciągu 26. finałów WOŚP Orkiestra zebrała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 951 mln złotych.

Zapraszamy również do internetowych licytacji wyjazdu na mecz Ligi Mistrzów z zespołem PGE Skry Bełchatów, kolacji z Jakubem Kochanowskim oraz Kacprem Piechockim oraz złotego medalu za mistrzostwo Polski w sezonie 2017/2018. Cały dochód zostanie przeznaczony na cele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcje można znaleźć TUTAJ.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane