Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-12-05 10:30:48 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: Cerrad Czarni Radom

Dobre wieści w sprawie stanu zdrowia Michała Ostrowskiego

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Od środy (28 listopada) siatkarze Cerrad Czarnych Radom rozpoczęli przygotowania do kolejnego pojedynku w PlusLidze. Już 9 grudnia, rywalem Wojskowych będzie na wyjeździe mistrz Polski - PGE Skra Bełchatów. Do najbliższego pojedynku drużyna przygotowuje się w komplecie.

Przed Cerrad Czarnymi Radom bardzo pracowity miesiąc. W grudniu Wojskowi rozegrają pięć pojedynków. Rywalami podopiecznych Roberta Pryglą będą kolejno: PGE Skra Bełchatów (9 grudnia), ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (12 grudnia), Trefl Gdańsk (16 grudnia), Asseco Resovia Rzeszów (20 grudnia) oraz Jastrzębski Węgiel (29 grudnia).

Pojedynki z zespołami z Bełchatowa, Kędzierzyna-Koźla, Gdańska oraz Rzeszowa będą ostatnimi w pierwszej części rundy zasadniczej. Wyjazdowe starcie z drużyną z Jastrzębia-Zdrój, będzie z kolei pierwszym pojedynkiem w rundzie rewanżowej.

Do meczu z mistrzem Polski przygotowuje się środkowy Michał Ostrowski. Popularny "Ostry" podczas starcia z MKS-em Będzin, doznał kontuzji stawu skokowego lewej stopy. Sytuacja miała miejsce w trzeciej partii, przy stanie 17:13. Ostrowski, podczas próby bloku, nieszczęśliwie nadepnął na nogę Kamila Kwasowskiego i skręcił staw skokowy. Po chwili został zniesiony z parkietu.

W środę (28 listopada) Michał Ostrowskie trenował indywidualnie. Na kolejnych zajęciach środkowy Cerrad Czarnych Radom ćwiczył na pełnym obciążeniu. - Trenuję już na sto procent. Ból minął i mogę przygotowywać się z drużyną do najbliższego meczu z Bełchatowem - zaznaczył przyjmujący.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane