Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-11-08 20:00:16 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Świętujemy odzyskanie niepodległości

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Już dziś wieczorem w szczecińskiej Netto Arenie czekają nas siatkarskie emocje. O godzinie 20:30 rozpocznie się spotkanie Stoczni Szczecin z ONICO Warszawa, czyli dwóch ekip, które znajdują się aktualnie w górnej części plusligowej tabeli.

Jak wiadomo, 11 listopada będzie mieć miejsce wielkie święto, a my będziemy celebrować setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z uwagi na to, że w czwartek odbędzie się ostatni domowy mecz Stoczni przed tym wielkim dniem, uroczystości postanowiliśmy przenieść właśnie na konfrontację z ONICO Warszawa.

W związku z tym serdecznie zachęcamy kibiców, aby tym razem pojawili się w Netto Arenie pół godziny wcześniej. Punktualnie o 20:00 zaplanowaliśmy śpiewanie pieśni patriotycznych i wojskowych. W tej części programu towarzyszyć nam będzie żeńska orkiestra dęta Olimpia. Gości, którzy zaszczycą nas tego dnia obecnością, będzie jednak więcej. Swój udział w tej uroczystości zapowiedzieli bowiem również żołnierze, którzy pojawią się w Netto Arenie z flagą narodową. Pamiętamy też o najmłodszych. Każde dziecko, które przyjdzie na czwartkowy mecz otrzyma bezpośrednio do ręki opaskę odblaskową z logotypem Niepodległej. O bezpieczeństwo na drogach trzeba dbać zawsze, a w czasie, gdy widoczność jest dodatkowo ograniczona, sprawie tej należy poświęcić jeszcze więcej uwagi. Mamy nadzieję, że upominek nie tylko spodoba się dzieciom, ale też pomoże w dbaniu o ich codzienne bezpieczeństwo.

Serdecznie zachęcamy, aby przyjść na czwartkowy mecz, dopingować z trybun nasz zespół oraz wziąć udział w planowanych przez klub uroczystościach. Przypominamy też o tym, że podczas konfrontacji z ONICO Warszawa obowiązywać będzie specjalny dress code. Serdecznie namawiamy wszystkich kibiców, aby z uwagi na nadchodzące święto, pojawili się na trybunach w narodowych, biało-czerwonych barwach.

Przy okazji rywalizacji z ekipą ze stolicy mieć będzie miejsce jeszcze jedno ważne wydarzenie. Nasz klub zdecydował, że część pieniędzy ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczona na rehabilitację Ryszarda Szurkowskiego – wybitnego sportowca, ikony polskiego oraz światowego kolarstwa, który ucierpiał w wypadku. Stocznia Szczecin postanowiła dołożyć swoją cegiełkę do rehabilitacji dwukrotnego wicemistrza olimpijskiego i będzie kibicować jego powrotowi do zdrowia.

Informujemy też, że wzorem poprzednich meczów, w holu głównym Netto Areny będzie działał sklepik klubowy. Tym razem można będzie w nim nabyć także grupowe oraz indywidualne zdjęcia zawodników Stoczni Szczecin.

Bilety na spotkanie z ONICO Warszawa można jeszcze kupować pod tym adresem – http://bit.ly/stocznia-onico

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane