Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-11-08 10:57:33 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Bilety na starcie z Asseco Resovią Rzeszów

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W piątek, 16 listopada, o godz. 18:00 Trefl Gdańsk podejmie w ERGO ARENIE Asseco Resovię Rzeszów. To starcie to nie tylko wielkie emocje, ale też świętowanie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w siatkarskiej atmosferze! Na www.gdanskielwy.pl trwa sprzedaż biletów na to starcie.

W piątek 16 listopada o godz. 18:00 Trefl Gdańsk podejmie przed własną publicznością Asseco Resovię Rzeszów. Starcia z tym przeciwnikiem od lat elektryzują trójmiejską publiczność, a teraz dodatkowym smaczkiem jest fakt, że po stronie „Pasów” zobaczymy Mateusza Mikę i Damiana Schulza – wieloletnich graczy gdańskiego zespołu. Rzeszowianie do ERGO ARENY na pewno przyjadą z ambitnymi planami, ponieważ po pięciu ligowych kolejkach jak na razie nie mają na swoim koncie zwycięstw, a drużynę objął nowy szkoleniowiec – Gheorghe Cretu. Ekipa trenera Anastasiego już jednak wielokrotnie pokazała niesamowicie waleczny pazur, chociażby w ciągu ostatniego miesiąca, wygrywając dwa z trzech tie-breaków, więc możemy spodziewać się wielkich emocji! Ponadto w hali na granicy Gdańska i Sopotu pojawi się mnóstwo biało-czerwonych akcentów, podkreślających 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Świętujmy w siatkarskiej atmosferze, wspierając „gdańskie lwy”!

Bilety

Ceny biletów zaczynają się już od 15 zł w przypadku wejściówek ulgowych oraz 20 zł za bilet normalne w strefie zielonej, kończąc na odpowiednio 30 i 40 zł gwarantującej najlepszy widok na boisko w strefie czerwonej.

Zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia. Została przygotowana także specjalna dla rodzin – kibicując w wyznaczonym sektorze, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 5zł. Z takiej samej stawki mogą korzystać grupy szkolne (zgłoszenia grup szkolnych przyjmuje Kamil Leśniewski - k.lesniewski@sport.trefl.com).

Wejściówki można kupować za pośrednictwem strony www.gdanskielwy.pl, a także w kasach ERGO ARENY oraz punktach partnerskich – Sklepie Koszykarza w GCH Manhatan, Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenie Turystycznego Sopot oraz Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART, a także salonikach prasowych sieci Kolporter.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane