Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-11-07 13:49:54 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: Aluron Virtu Warta Zawiercie

Jurajscy rycerze zagrają z GKS-em Katowice

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W środę 7.11 o godzinie 18:00 Aluron Virtu we własnej hali zagra z zespołem GKS-u Katowice. Będzie to VI kolejka PlusLigi.

Nasz najbliższy rywal ostatnią kolejkę pauzował ze względu na zmianę terminu meczu z ONICO. GKS w dotychczas czterech rozegranych spotkaniach dwa razy wygrał (Indykpol AZS, Asseco Resovia) i dwa razy przegrał (Trefl, Cuprum). Największym jednak zaskoczeniem dla wszystkich może być ostatnia porażka podopiecznych trenera Gruszki we własnej hali z zespołem Cuprum. GKS z siedmioma punktami zajmuje na dzień dzisiejszy siódmą lokatę.

Nasza drużyna natomiast w ostatnim spotkaniu nieoczekiwanie w łatwy sposób dała się zaskoczyć zespołowi Cerrad Czarni Radom. Tego dnia jednak drużynie z Radomia wychodziło niemalże wszystko. Przed Aluron Virtu jeszcze dwa kolejne spotkania w Jurajskie Twierdzy. Na chwilę obecną z sześcioma punktami zajmujemy dziewiątą lokatę w Lidze Mistrzów Świata.

W ubiegłym sezonie nasze drużyny mierzyły się dwa razy. W obu spotkaniach Aluron Virtu okazał się lepszy od Katowiczan wygrywając 3:0 oba spotkania. Z GKS-em zagraliśmy także w przedsezonowym meczu sparingowym na hali w Szopienicach. W spotkaniu tym górą byli Jurajscy Rycerze wygrywając 3:2. Teraz jednak będzie to zapewne całkowicie inne spotkanie.

Początek meczu o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane