Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-10-15 14:04:18 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: mksbedzin.pl

Lincoln Williams: Wracam do optymalnej formy

Lincoln Williams był najlepiej punktującym zawodnikiem w spotkaniu MKS-u Będzin z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. - Myślę, że mój debiut wypadł przyzwoicie, choć mam jeszcze rezerwy - ocenił Australijczyk.

W sobotę nowy nabytek zagłębiowskiego zespołu zdobył 19 "oczek" (18 atakiem - 58% skuteczności oraz jeden blokiem), w tym aż siedem w pierwszej partii. - Po długim i ciężkim sezonie reprezentacyjnym z kadrą Australii powoli wracam do optymalnej formy. Wiem, że mogę zaoferować drużynie jeszcze więcej dobrego, szczególnie w polu zagrywki, w którym przeciwko ZAKSIE nie spisałem się najlepiej - tłumaczył siatkarz.

MKS miał ogromną szansę na urwanie punktu ekipie z Kędzierzyna-Koźla, niestety nie wykorzystał swoich okazji. Popełnił zbyt dużo błędów, a jak wiadomo tych zespół wicemistrza Polski często nie wybacza. - Graliśmy przeciwko topowej drużynie. To był dobry mecz, w którym mogliśmy zapunktować, jednak nie zdołaliśmy wygrać ani trzeciego, ani czwartego seta. Niestety nie zaprezentowaliśmy najwyższego poziomu w przekroju całego spotkania, przegrywając akcje w kluczowych momentach - przekonywał Lincoln Williams.

Pozytywne wrażenie na 25-latku wywarła atmosfera panująca podczas spotkania w sosnowieckim "Żeromie". Hala wypełniła się w komplecie kibicami. - Było fantastycznie! Czułem wsparcie z trybun. Z niecierpliwością czekamy na kolejny mecz - zakończył zawodnik.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane