Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-10-15 12:34:22 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: skra.pl

Chemik Bydgoszcz pierwszym rywalem PGE Skry w sezonie 2018/2019

W poniedziałek sezon PlusLigi rozpocznie się również dla graczy PGE Skry Bełchatów. Pierwszym rywalem mistrzów Polski w drodze po obronę tytułu mistrzowskiego będzie Chemik Bydgoszcz.

Trzeba jasno powiedzieć, że to bełchatowianie będą faworytami poniedziałkowego spotkania. Po ciężkim okresie przygotowawczym mistrzowie Polski rozpoczynają bój o obronę tytułu, więc Chemik, który zajął dopiero 14. miejsce w PlusLidze w ubiegłym sezonie nie powinien być trudnym rywalem dla PGE Skry. Trzeba mieć jednak na uwadze, że sport jest nieprzewidywalny, a bydgoszczanie, którzy wzmocnili się m.in. Serbem Nikolą Kovaceviciem, chcą poprawić wynik z ubiegłego sezonu. Tym bardziej, że są prowadzeni przez Jakuba Bednaruka, czyli dawniej świetnego rozgrywającego (m.in. PGE Skry), a dziś solidnego trenera.

PGE Skra do Bydgoszczy wyjechała już w niedzielę, po popołudniowym treningu. Do autokaru wsiedli m.in. mistrzowie świata Grzegorz Łomacz, Jakub Kochanowski i Artur Szalpuk, więc mistrzowie Polski mogą wystąpić w hali Łuczniczka w najsilniejszym możliwym składzie. - Choć jeszcze nie wiem, jaki skład wystawię. Mam jeszcze kilka dni na zastanowienie się - mówił przed wyjazdem trener Roberto Piazza.

Meczem z Chemikiem bełchatowianie rozpoczną prawdziwy siatkarski maraton. Zaledwie dwa dni później w hali Energia zmierzą się z MKS Będzin, a w sobotę czeka ich kolejny mecz, tym razem z Treflem Gdańsk.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane