Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-10-15 20:55:36 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. własna / plusliga.pl

PlusLiga: Niespodzianka w Bydgoszczy

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Sezon rozpoczął się w piątek, jednak aktualni Mistrzowie Polscy swoje pierwsze spotkanie rozegrali tuż po weekendzie. W ramach pierwszego spotkania w sezonie 2018/2019 czekał ich wyjazd do Bydgoszczy. Tam zmierzyli się z miejscowym Chemikiem, dla którego ostatnie rozgrywki nie były zbyt udane. Kibice bełchatowskiej drużyny byli niemal przekonani, że ten pojedynek skończy się szybkim zwycięstwem ich ulubieńców. Tymczasem bydgoszczanie stawiali się na boisku i nie pozwolili bełchatowianom, aby Ci odskoczyli na dużą przewagę. Nikt nie spodziewał się, że bydgoszczanie wyjdą na parkiet tak zmotywowani i będą grać z PGE Skrą jak z równym sobie zespołem. Choć gospodarze byli bliscy wywalczenia kompletu punktów, pokonali utytułowanych rywali dopiero w tie-breaku. MVP meczu wybrano Bartłomieja Lipińskiego, który zagrał fenomenalne spotkanie.

Chemik Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów 3:2 (21:25, 25:23, 25:19, 27:29, 18:16)

Składy drużyn:

Chemik Bydgoszcz: Lipiński, Margarido, Kovacević, Szalacha, Filipiak, Morozau, Kowalski (l) oraz Gryc, Sieńko, Siwicki, Akala, Lesiuk, Witek, Bobrowski (l)

PGE Skra Bełchatów: Wlazły, Kłos, Kochanowski, Ebadipour, Szalpuk, Łomacz, Piechocki (l) oraz Droszyński, Teppan, Orczyk, Katić, Antosiewicz, Milczarek (l)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane