Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-10-11 16:15:32 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

W sprzedaży pozostało 970 biletów

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Już w najbliższą niedzielę, o godzinie 14:45 Stocznia Szczecin rozpocznie zmagania w PlusLidze. Pierwszym rywalem naszego zespołu będą siatkarze Trefla Gdańsk.

Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco, a na parkiecie powinni pojawić się mistrzowie świata – Bartosz Kurek ze Stoczni oraz Piotr Nowakowski z Trefla. Obaj zakończyli niedawną imprezę nie tylko ze złotymi krążkami, ale także nagrodami indywidualnymi. Kurek został wybrany MVP turnieju, Nowakowski jednym z dwóch najlepszych środkowych bloku.

Obie ekipy nie składają się jednak tylko z tych dwóch nazwisk. W składach szczecinian i gdańszczan znajduje się zdecydowanie więcej wspaniałych, siatkarskich postaci. Wymienić można chociażby Mateja Kazijskiego i Łukasza Żygadło po stronie Stoczni czy Macieja Muzaja i Rubena Schotta w Treflu.

Nic więc dziwnego, że niedzielna konfrontacja obu zespołów cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem publiczności, a bilety na trybuny Netto Areny rozchodzą się błyskawicznie. W tej chwili, na trzy dni przed rozpoczęciem meczu, na wielu sektorach nie ma już ani jednego wolnego miejsca. Łącznie w sprzedaży pozostało już tylko 970 biletów.

Serdecznie zachęcamy zatem, aby nadmiernie nie zwlekać i już dziś zapewnić sobie prawo do obejrzenia z trybun spotkania Stoczni z Treflem. Wejściówki można kupować pod tym adresem – http://bit.ly/stocznia_trefl

Bilety kosztują od 20 do 35 złotych, zależnie od ich rodzaju oraz wybranego sektora.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane