Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-10-11 12:03:58 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Siatkarze GieKSy zaprezentowali się kibicom

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W Galerii Katowickiej odbyła się oficjalna prezentacja siatkarzy GKS-u Katowice przed startującym sezonem PlusLigi.

Dla katowiczan sezon 2018/19 będzie już trzecim w najwyższej klasie rozgrywkowej. Na cztery dni przed pierwszym starciem zawodnicy oraz sztab szkoleniowy zaprezentowali się kibicom w Galerii Katowickiej.

Spotkanie z licznie przybyłymi kibicami otworzył Marcin Janicki, prezes GKS-u Katowice. - Katowice to jedno z najważniejszych miast na siatkarskiej mapie. Cieszymy się, że obok sukcesów reprezentacji, również GKS zostawił tu swój ślad. Od kilku lat budujemy markę wielosekcyjnej GieKSy i siatkarze są jej ważną częścią. Wierzę, że w nadchodzącym sezonie powalczą o jak najlepsze miejsce i jak zawsze pokażą charakter - powiedział prezes GKS-u.

W trakcie wydarzenia zaprezentowano oficjalną koszulkę, w jakiej będą występować siatkarze w sezonie 2018/19. Na koszulce firmy Macron, a więc partnera technicznego klubu, oprócz logotypu miasta oraz partnerów klubu i ligi znalazło się logo „Niepodległa” dla uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Pierwszy mecz sezonu 2018/19 GKS Katowice rozegra w niedzielę 14 października o godzinie 17.30 z Indykpolem AZS Olsztyn. Bilety na mecz w hali Ośrodka Sportowego Szopienice można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane