Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-10-10 10:27:58 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Rafał Szymura: Mamy czas, aby doprowadzić wszystko do perfekcji

Fot.: Magdalena Kudzia

- Nasza gra w meczu ze Stocznią Szczecin nie była jeszcze zadowalająca. Wiadomo jest jeszcze pole do pracy, mamy kilka opcji i zagrań, które do rozpoczęcia zmagań ligowych musimy poprawić – po meczu ze Stocznią Szczecin, nawiązując do początku sezonu ligowego mówił Rafał Szymura.

Półfinał tegorocznej edycji Memoriału Arkadiusza Gołasia nie ułożył się po naszej myśli. Wbrew temu na co mógłby wskazywać wynik spotkanie było wyrównane…

Rafał Szymura:
– Nawet jeżeli szczecinianie nie wystąpili tutaj w tym swoim najmocniejszym składzie, to wiemy jak ciekawą drużynę mają i że mogą namieszać w tym sezonie w rywalizacji ligowej. To jest turniej towarzyski, możemy powiedzieć, że sparing się odbył i nawet jeśli nie zagraliśmy jakiejś wielkiej siatkówki to już niedługo, bo w drugiej kolejce PlusLigi spotkamy się z nimi i się odegramy.

Zgodzisz się z tym, że tutaj ważniejsze (nie tylko dla nas) było sprawdzenie różnych rozwiązań przed rozpoczęciem zmagań ligowych, a nie końcowy rezultat spotkania?

– Na pewno, wiadomo że nie przyjechaliśmy tutaj w pełnym składzie. Cały czas czekamy na naszych mistrzów (Paweł Zatorski, Mateusz Bieniek, Aleksander Śliwka – przyp. red.), którzy już w poniedziałek z nami będą. Nasza gra w meczu ze Stocznią Szczecin nie była jeszcze zadowalająca, ale pewne aspekty, które były fajne. Wiadomo jest jeszcze pole do pracy, mamy kilka opcji i zagrań, które do rozpoczęcia zmagań ligowych musimy poprawić. Ale podchodzimy do tego na spokojnie, do pierwszego meczu nowego sezonu mamy jeszcze tydzień, jest więc czas, aby doprowadzić wszystko do perfekcji, tak żebyśmy w pierwszym meczu byli skupieni i gotowi na zwycięstwa.

Cały wywiad dostępny: http://zaksa.pl/rafal-szymura-mamy-czas-aby-doprowadzic-wszystko-do-perfekcji/

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane