Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-08-15 16:43:27 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Rusza sprzedaż karnetów na sezon 2018/2019. Ceny bez zmian

Fot.: Elżbieta Wilk

Drodzy Kibice, nadchodzi długo wyczekiwany przez Was moment. Wkrótce rozpocznie się sprzedaż karnetów Jastrzębskiego Węgla na sezon 2018/2019!

Nadchodzące rozgrywki w siatkarskiej ekstraklasie zapowiadają się pasjonująco. Kluby świetne przepracowały okienko transferowe, czego efektem jest napływ do PlusLigi wielu klasowych graczy, w tym gwiazd światowego formatu.

Nasz Klub również poczynił znaczące starania w tym zakresie, ściągając m.in. zawodników o uznanej marce na siatkarskim rynku w osobach Dawida Konarskiego, Christiana Fromma czy Juliena Lyneela. Tercet wymienionych reprezentantów: Polski, Francji oraz Niemiec, w połączeniu z zachowanym trzonem kadry z zeszłego zespołu, ma zaprowadzić naszą drużynę najwyżej jak tylko da się w ligowej hierarchii.

Rzecz jasna trzeba mieć świadomość tego, że to jest tylko sport. Jak to często bywa w tej dziedzinie życia, po drodze może zdarzyć się wiele nieprzewidzianych sytuacji, które są w stanie zburzyć nawet najbardziej ambitne plany i marzenia. Bez względu na wszystko Jastrzębski Węgiel nie boi się wyzwań i jak co roku zamierza powalczyć o najwyższe cele.

Jak wiadomo, na sukces składa się wiele czynników. Jednym z nich jest wsparcie i zaangażowanie ze strony fanów. Dlatego tak bardzo na Państwa liczymy. Naszym ukłonem w Państwa stronę niech będzie fakt, iż UTRZYMALIŚMY CENY KARNETÓW NA NIEZMIENIONYM POZIOMIE! ICH CENY BĘDĄ TAKIE SAME jak w poprzednim sezonie i wynoszą:

- 250 złotych (karnet Srebrny)

- 300 złotych (karnet Złoty)

- 370 złotych (karnet Premium)

Karnet obejmuje wszystkie mecze Jastrzębskiego Węgla rozgrywane w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej zarówno w PlusLidze, jak i w Pucharze Polski. Dotyczy to zarówno rundy zasadniczej, jak i fazy play off.

Na tym samym poziomie co w zeszłym sezonie pozostają także ceny biletów i wynoszą one: 25 złotych (bilet normalny) oraz 15 złotych (bilet ulgowy).

Przedsprzedaż dla posiadaczy zeszłorocznych karnetów rozpocznie się 20 sierpnia 2018r. i potrwa do 24 sierpnia. Przedsprzedaż będzie prowadzona w biurze Klubu (Hala Widowisko-Sportowa, Al. Jana Pawła II 6, wejście B, I piętro) w dni robocze w godzinach od 10:00 do 14:30. Osoby te będą miały pierwszeństwo w wykupie miejsca zajmowanego w poprzednim sezonie i wykup ten będzie możliwy wyłącznie za okazaniem posiadanego karnetu z poprzedniego sezonu oraz udostępnienie numeru PESEL oraz adresu zamieszkania.

Natomiast sprzedaż ogólna karnetów ruszy 28 sierpnia 2018r. i również będzie prowadzona stacjonarnie w dni robocze w godzinach od 10:00 do 14:30 w biurze Klubu.

Ponadto informujemy, że karnety w przedsprzedaży, jak i sprzedaży będą możliwe do kupienia również w internecie, za pośrednictwem serwisu www.abilet.pl.

Gorąco zachęcamy Państwa do zakupu karnetów. Jak przez lata zdążyliście się przekonać, widowiska z udziałem Pomarańczowych to gwarancja znakomitej zabawy. Zatem, bądźcie z nami ponownie, wspierajcie Jastrzębski Węgiel!

Serdecznie zapraszamy.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane