Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-08-10 20:23:52 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Karnety na sezon 2018/2019 już w sprzedaży!

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W Międzynarodowy Dzień Lwa – 10 sierpnia – Trefl Gdańsk, czyli drużyna „gdańskich lwów” uruchomiła sprzedaż karnetów na wszystkie mecze PlusLigi rozgrywane w roli gospodarza w sezonie 2018/2019! Wybranie stałych abonamentów oznacza duże oszczędności. Ceny karnetów ulgowych rozpoczynają się od 130 zł dla nowych karnetowiczów oraz 104 zł dla osób, które miały stałe abonamenty w sezonie 2017/2018. W przypadku karnetów normalnych to odpowiednio 180 i 144 zł.

Siatkarze Trefla Gdańsk sezon 2018/2019 rozpoczną w drugi weekend października wyjazdowym starciem ze Stocznią Szczecin, a pierwszy mecz przed własną publicznością rozegrają w środę 17 października z GKS-em Katowice w ERGO ARENIE. W sumie w trakcie rundy zasadniczej przed własną publicznością brązowi medaliści ubiegłego sezonu i zdobywcy Pucharu Polski podejmą 13 przeciwników. Całosezonowe karnety będą obowiązywać także na fazę play-off, w której gdańszczanie rozegrają co najmniej jedno spotkanie – w minionym sezonie zakończonym miejscem na podium w decydującej fazie rozgrywek były to cztery domowe starcia.

Ceny karnetów na rundę zasadniczą i play-off PlusLigi rozpoczynają się od 130 zł w przypadku karnetów ulgowych i 180 zł za abonamenty normalne (kategoria III), kończąc na odpowiednio 260 i 370 zł w sektorach położonych najbliżej boiska. To oznacza, że maksymalna średnia cena za jeden bilet na mecz dla posiadacza karnetu to trochę ponad 18 zł w przypadku wejściówek ulgowych i 26 zł dla właścicieli abonamentów bez zniżek.

-20% dla karnetowiczów z sezonu 2017/2018

Mniej za karnety zapłacą posiadacze stałych abonamentów w sezonie 2017/2018. Ceny dla nich będą niższe o 20% i zaczynają się od 104 zł w przypadku karnetów ulgowych i 144 zł za karnety normalne w strefie zielonej (kategoria III), a kończą na odpowiednio 208 i 296 zł w sektorach położonych najbliżej boiska. W tym przypadku maksymalna średnia cena za jeden bilet na mecz dla posiadacza karnetu to niecałe 15 zł w przypadku wejściówek ulgowych i trochę ponad 21 zł dla właścicieli abonamentów bez zniżek.

Posiadacze karnetów z sezonu 2017/2018, którzy abonamenty kupowali przez internet (www.gdanskielwy.pl) zniżkę będą mieć od razu wkalkulowaną w systemie. Z kolei ci, którzy karnety kupowali w kasie, będą mogli wybrać nowe abonamenty z 20% rabatem stacjonarnie po okazaniu karnetu z minionych rozgrywek. Rezerwacja miejsc dla karnetowiczów z sezonu 2017/2018 będzie trwać do końca września. Osoby, które kupowały karnet stacjonarnie, bez rejestracji w systemie internetowym, będą mogły wybrać abonament w tym samym miejscu kontaktując się mailowo lub telefonicznie z p. Kingą Rydzkowską (k.rydzkowska@sport.trefl.com, tel. 509 925 105).

Zniżki na bilety na mecze Ligi Mistrzów

W nadchodzących rozgrywkach Trefl Gdańsk będzie rywalizować także w elitarnej Lidze Mistrzów, w której spotka się 20 najlepszych drużyn „starego kontynentu”. Gdańszczanie w fazie grupowej tych rozgrywek przed własną publicznością zmierzą się z trzema przeciwnikami. Poznamy ich 2 listopada, a pierwszy domowy mecz w tych prestiżowych zmaganiach odbędzie się między 18 a 20 grudnia. Posiadacze karnetów na PlusLigę będą mieć zniżki na te starcia – kupując karnet przez internet ulga będzie realizowana również w systemie, gdy ruszy sprzedaż biletów na dany mecz Ligi Mistrzów, a przy zakupie stałego abonamentu w kasie będzie można kupić wejściówkę z ulgą stacjonarnie.

Oszczędności

Ile dokładnie można zaoszczędzić, decydując się na karnet, a nie pojedyncze bilety? Rezerwując miejsce kategorii pierwszej to ponad 60 zł w przypadku nowych karnetowiczów oraz 134 zł dla osób przedłużających abonamenty. Ceny wejściówek w nowym sezonie pozostają bowiem niezmienione i zaczynać się będą od 5 zł w przypadku posiadania zniżki oraz 10 zł za bilety normalne (kategoria czwarta, niezależnie od przeciwnika), a kończyć na 20 i 30 zł (ulgowe; normalne) w przypadku meczów 'standard' oraz 30 i 40 zł podczas spotkań 'TOP' – z PGE Skrą Bełchatów, Asseco Resovią Rzeszów, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębskim Węglem oraz spotkań Ligi Mistrzów.

Zniżki

Na kogo czekają zniżki podczas spotkań Trefla Gdańsk? Ulgowe bilety mogą nabywać uczniowie, posiadający ważną legitymację szkolną, studenci do 26. roku życia, a także seniorzy, którzy ukończyli 60 lat.

Podobnie jak w ubiegłych sezonach na posiadaczy karnetów na mecze Trefla Gdańsk czeka 10% zniżki przy zakupie stałych abonamentów na mecze koszykarzy Trefla Sopot.

Gdzie kupić?

Abonamenty można nabywać przez internet za pośrednictwem strony www.gdanskielwy.pl oraz w kasach klubowych w ERGO ARENIE (na kilka dni przed startem sezonu PlusLigi). Sprzedaż będzie prowadzona do pierwszego meczu Trefla w nowym sezonie PlusLigi.

Osoby, które kupią karnet przez internet, przy wejściu na mecze będą mogły okazywać QR kod znajdujący się na potwierdzeniu zakupu bądź po starcie rozgrywek, w trakcie fazy zasadniczej, odebrać w kasie klubowej w ERGO ARENIE plastikową kartę, która także będzie upoważniać do wstępu na spotkania „gdańskich lwów”.

A oto spot karnetowy, promujący sprzedaż karnetów przed sezonem 2018/2019 - https://www.youtube.com/watch?v=9Txp25FBK6w.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane