Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-07-16 20:45:12 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: PGE Skra Bełchatów

PGE Skra Plaża Open już w sierpniu!

Fot.: FIVB

Słońce, dobra zabawa i siatkówka plażowa w roli głównej! 4 sierpnia na boiskach przy Szkole Podstawowej Nr 12 w Bełchatowie odbędzie się turniej siatkówki plażowej „PGE Skra Plaża Open” w kategorii mężczyzn.

Będzie to już druga edycja turnieju, który zeszłego lata cieszył się dużym zainteresowaniem zawodników z całej Polski. Obecni na nim byli również siatkarze i sztab szkoleniowy PGE Skry.

- Turniej w Bełchatowie wypadł bardzo fajnie. Dzięki grze na trzech boiskach całe zawody przebiegały bardzo sprawnie. Profesjonalna organizacja, najlepsza spośród wszystkich turniejów, które w tym roku odwiedziłem. Fantastyczne nagrody, jestem z nich bardzo zadowolony, zresztą żaden z zawodników nie wyszedł z pustymi rękoma. Serdecznie polecam wszystkim zjawić się w Bełchatowie za rok. Ja na pewno wpadnę – mówił zaraz po turnieju Kamil Chaber, którzy w parze z Krystianem Kaczmarkiem zajął drugie miejsce podczas ubiegłorocznej edycji.

Turniej „PGE Skra Plaża Open” zostanie rozegrany w jednej kategorii - drużyn męskich dwuosobowych, składających się z zawodników powyżej 16 roku życia. Zawody przewidziane są na 16 par, a o udziale w zawodach zadecyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmowane są do 28 lipca. Wpisowe: 40 zł od pary turniejowej.

Turniej zostanie rozegrany systemem brazylijskim zgodnie z polską wersją „Oficjalnych Przepisów Gry w Siatkówkę Plażową 2013-2016” wydaną przez PZPS. Dla wszystkich uczestników turnieju przewidziane są upominki, a dla trzech najlepszych par puchary, medale i atrakcyjne nagrody.

Regulamin turnieju dostępny jest na skra.pl

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane