Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-07-12 19:59:31 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: plusliga.pl / Stocznia Szczecin

Michał Mieszko Gogol: Nie mogę doczekać się startu rozgrywek

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Stocznia Szczecin w ostatnich tygodniach dokonała bardzo głośnych i zarazem spektakularnych transferów. Do zespołu z Szczecina dołączył m.in. Łukasz Żygadło, Bartosz Kurek i Matej Kazijski. Dyrektorem sportowym został natomiast Radostin Stojczew. – Nie mogę doczekać się startu rozgrywek – powiedział Michał Mieszko Gogol.

– Nigdy do tej pory nie pracowałem z dyrektorem sportowym ani w klubie w Szczecinie, ani innych klubach, w których pełniłem rolę asystenta. Jestem bardzo otwarty i szczęśliwy, że tak wielka osobowość siatkarska jak Radostin Stojczew jest w stanie mi pomóc w wielu rzeczach – powiedział szkoleniowiec szczecińskiej drużyny.

I dodał: – Mamy za sobą długą, ponad ośmiogodzinną rozmowę. To była niesamowita rozmowa i niesamowita energia. Przez te osiem godzin rozmawialiśmy praktycznie tylko i wyłącznie o siatkówce. Czasami skupialiśmy się na ogromnych detalach. Nazwałabym tę rozmowę bardzo inspirującą i dającą niesamowitego „kopa” do pracy. Nie mogę doczekać się już trenowania i tego, aż wystartujemy w tym sezonie.

Nowy dyrektor sportowy Stoczni Szczecin wyznał, że bardzo szybko podjął decyzję o nawiązaniu współpracy z polskim klubem. – Włodarze klubu ze Szczecina bardzo szybko przekonali mnie, że w tym mieście powstaje całkowicie nowy i rozwojowy projekt siatkarski. Znam historię tego klubu, szybko osiągnęliśmy porozumie w sprawie podpisania przeze mnie kontraktu. Chciałbym, żeby to było bardzo przejrzyste – przyszedłem do tego klubu, aby dzielić się moim doświadczeniem i zapewnić Michałowi Gogolowi oraz całej drużynie najlepsze warunku do pracy. Jeśli Michał będzie potrzebował pomocy, to zawsze chętnie udzielę mu wsparcia - podkreślił Radostin Stojczew.

I dodał na koniec: – Moja pozycja dyrektora sportowego polegać będzie jednak głównie na stworzeniu odpowiednich warunków do pracy Michałowi Gogolowi oraz całego sztabowi, aby stworzyć silny i przyszłościowy projekt.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane