Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-06-21 16:35:26 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: PGE Skra Bełchatów

PGE Skra ponownie zagra o tytuł Giganta Siatkówki!

Fot.: FIVB

Dziewięciokrotny Mistrz Polski, siedmiokrotny zdobywca Pucharu Polski, trzykrotny triumfator Superpucharu Polski, medalista Ligi Mistrzów i Klubowych Mistrzostw Świata, a do tego niekwestionowany Gigant Siatkówki! Miło nam poinformować, że w październiku już po raz ósmy wystąpimy w tym międzynarodowym turnieju charytatywnym!

PGE Skra Bełchatów startuje w nim nieprzerwanie od 2011 roku, wygrywając aż w sześciu z siedmiu startów. Najpierw czyniła to w Oleśnicy, potem w Szczecinie, a ostatnio w Wieluniu. To właśnie w rodzinnym mieście Mariusza Wlazłego odbędzie się dziewiąta edycja turnieju. Rok temu pucharowa seria PGE Skry rozpoczęła się właśnie tam. Tydzień później bełchatowianie zdobyli Superpuchar Polski, a po ośmiu miesiącach sięgnęli po mistrzostwo Polski! Tytuł odzyskali po czterech latach, a żółto-czarnych do złota poprowadził MVP rozgrywek – wielunianin Mariusz Wlazły.

W sezonie 2018/2019 podopieczni Roberto Piazzy będą chcieli powtórzyć tę drogę. Czy kurs na mistrzostwo raz jeszcze zostanie obrany w Wieluniu?

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane