Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-06-13 20:17:50 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: Aluron Virtu Warta Zawiercie

Krzysztof Rejno środkowym Jurajskich Rycerzy

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Krzysztof Rejno nowym środkowym Aluronu Virtu Warty Zawiercie! Nowy Jurajski Rycerz został wypożyczony na rok z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Pozyskany z ZAKSY siatkarz urodził się 22 lutego 1993 roku we Wrocławiu i tam w miejscowej Gwardii rozpoczął treningi siatkarskie. W 2011 roku trafił do Młodej Ligi Delecty Bydgoszcz, gdzie jako młody siatkarz miał możliwość treningów z pierwszą drużyną, gdzie trenował m.in. z innym Jurajskim Rycerzem, Michałem Masnym. Do pierwszej drużyny Delecty został włączony w sezonie 2012/2013. Po roku gry w Bydgoszczy przeszedł do I-ligowej Stali AZS PWSZ Nysa, z którą uplasował się na szóstym miejscu.

Transfer do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle

Po roku gry w Nysie trafił na zasadzie transferu definitywnego do innego, większego klubu z województwa opolskiego, ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. W pierwszym sezonie gry w kędzierzyńskich barwach zdobył 86 punktów. Po drugim sezonie, w którym praktycznie nie występował trafił na roczne wypożyczenie do MKS Będzin. Rok gry w klubie z Zagłębia Dąbrowskiego bardzo mu pomógł. W trakcie sezonu był podstawowym środkowym MKS-u i w trakcie jednego sezonu zdobył dla będzinian 245 punktów (średnio 7pkt na mecz). W poprzednich rozgrywkach ponownie wrócił do ZAKSY, gdzie był trzecim środkowym i wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski.

Krzysiek, witamy w drużynie!

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane