Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-05-22 13:14:46 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: PGE Skra Bełchatów

Trasa III edycji Treningów z Mariuszem Wlazłym

Fot.: Krzysztof Wilk

Siedem miast, sześć województw i cztery siatkarskie weekendy! Trasa III edycji „Treningów z Mariuszem Wlazłym” w porównaniu z poprzednimi latami znacznie się wydłużyła o nowe, debiutanckie miasta gospodarzy.

Po raz pierwszy na mapie treningów z kapitanem PGE Skry Bełchatów pojawi się Lublin, Tarnobrzeg, Gliwice i Gdańsk, ale będą i dobrze znane uczestnikom miejscowości, w których siatkarskie zajęcia już gościły i cieszyły się ogromną popularnością! To Łódź, Kraków i Koluszki.

Jak już informowaliśmy, tym razem w każdym z miast odbędą się jednodniowe treningi dla grupy 80 uczniów w kategorii wiekowej od 12 do 16 lat. - Mam nadzieję, że uczestnicy będą mogli się podczas naszych zajęć wiele nauczyć - mówi organizator, a zarazem trener Mariusz Wlazły i zapewnia, że podczas campów atrakcji nie zabraknie. - Tak jak ostatnio nasz sztab trenerski wzmocnią wyjątkowi goście, będą też dodatkowe niespodzianki i stały partner Treningów - marka Wilson, dzięki której każde dziecko otrzyma piłkę.

Szczegółowe informacje nt. terminarza i przesyłania zgłoszeń zamieszczone zostaną wkrótce na stronie www.fundacjawlazlego.pl

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane