Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-04-14 18:23:04 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

15 kwietnia o 15 zwycięstwo z rzędu!

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Już w najbliższą niedzielę – 15 kwietnia – Trefl Gdańsk rozegra ostatnie starcie rundy zasadniczej, w którym podejmie Łuczniczkę Bydgoszcz. Gdańszczanie są już pewni trzeciego miejsca w tabeli przed play-offami i wynik niedzielnego spotkania tej pozycji nie zmieni, ale jak zapowiada libero drużyny Maciej Olenderek, „gdańskie lwy” jak zawsze wyjdą na parkiet po zwycięstwo, które tym razem może być 15. z rzędu. - Przede wszystkim pamiętajmy też, że kochamy to, co robimy, a zwycięstwa są zwieńczeniem naszej pracy – mówi libero. Pierwszy gwizdek spotkania o godz. 14:45 w ERGO ARENIE.

Trefl Gdańsk trzecie miejsce po rundzie zasadniczej zagwarantował sobie już w środę 4 kwietnia, wygrywając z BBTS-em Bielsko-Biała. Drużyna Andrei Anastasiego, niezależnie od niedzielnego wyniku, wie więc już, że w fazie play-off zmierzy się z szóstą drużyną ligi po rundzie zasadniczej – w środę 18 kwietnia na wyjeździe, a w sobotę 21 i ewentualnie niedzielę 22 kwietnia podejmie rywala przed własną publicznością w Gdynia Arenie. W ostatnim starciu rundy zasadniczej gdańszczanie mogą jednak przedłużyć swoją passę zwycięstw, która rozpoczęła się już blisko trzy miesiące temu – 22 stycznia – i zanotować 15 wygraną z rzędu.

- Każdy mecz jest dla nas ważny. Oczywiście inaczej się trenuje bez presji, wiedząc, że wynik meczu nie jest aż tak istotny, jak będzie na przykład w fazie play-off, ale to nie zmienia faktu, że zawsze wychodzi się na parkiet po zwycięstwo – tak samo było już w poprzednim tygodniu w Bielsku i Kędzierzynie. Przede wszystkim pamiętajmy też, że kochamy to, co robimy, a zwycięstwa są zwieńczeniem naszej pracy. W niedzielę więc wychodzimy na parkiet walczyć, tak jak w każdym innym spotkaniu – mówi libero Maciej Olenderek.

Libero w niedzielę w ERGO ARENIE spotka się z dobrze sobie znanym trenerem – obecny szkoleniowiec Łuczniczki Bydgoszcz – Jakub Bednaruk – prowadził bowiem przez siedem sezonów stołeczny zespół – najpierw przed dwa lata jako drugi trener – i to właśnie pod jego skrzydłami rozwijał się Maciej Olenderek, który w Warszawie występował przez sześć sezonów.

- Trener Bednaruk zna mnie doskonale, wie, na co mnie stać, ponieważ trenowałem pod jego okiem sześć lat. Mam nadzieję, że tak rozpisze grę na niedzielę, by jego zawodnicy zagrywali na mnie, a ja zagram tak, by w niedzielę 15 kwietnia nasi kibice cieszyli się z 15 zwycięstwa z rzędu – mówi libero.

Bilety na niedzielne starcie są dostępne w cenach od 10 zł w przypadku wejściówek ulgowych oraz 15 zł za bilety normalne w strefie zielonej, kończąc na odpowiednio 20 i 30 zł w gwarantującej najlepszy widok na boisko strefie czerwonej.

Zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia. Specjalna oferta przygotowana została dla rodzin – kibicując w wyznaczonym sektorze, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 2 zł! Z takiej samej stawki mogą skorzystać grupy szkolne.

Wejściówki można kupować za pośrednictwem strony www.gdanskielwy.pl, a także w kasach ERGO ARENY oraz punktach partnerskich - Sklepie Koszykarza w GCH Manhattan, Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot oraz Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART oraz salonikach prasowych sieci Kolporter.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane