PlusLiga | 2012-04-26 21:01:15 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: jastrzebskiwegiel.pl
Atakujący Jastrzębskiego Węgla, Michał Łasko w sezonie ligowym 2011/2012, który właśnie dobiegł końca, był jednym z najlepszych zawodników występujących w PlusLidze. Reprezentant Włoch zdobył 539 dla zespołu Jastrzębskiego Wegla.
W minionym sezonie zawodnik reprezentacji Włoch, rozegrał w barwach Jastrzębskiego Węgla 27 meczów. Według statystyk Michał Łasko średnio w każdym secie wywalczył ponad pięć oczek. Łącznie zdobył dla swojej drużyny 539 punktów. Ten imponujący wynik pozwolił mu na zajęcie drugiego miejsca w ogólnej klasyfikacji zawodników. Lepszy w tym sezonie okazał się jedynie atakujący ekipy mistrza Polski Asseco Resovii Rzeszów, Gyorgy Grozer.
W dziesiątce najskuteczniejszych zawodników, znalazło się także inne nazwisko zawodnika Jastrzębskiego Węgla – Michała Kubiaka. Przyjmujący zespołu ze Śląska uplasował się na siódmej pozycji. Zawodnik Bernardiego w 29 spotkaniach zdobył 378 "oczek" dla jastrzębskiej ekipy. Dobrym wynikiem może pochwalić się także kapitan tego teamu - Zbigniew Bartman. Rozegrał w barwach JSW 25 meczów, zdobywając w nich 295 punktów.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.