Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2012-04-26 21:01:15 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: jastrzebskiwegiel.pl

Łasko jednym z najlepszych w lidze

fot.: Sylwia Kuś

Atakujący Jastrzębskiego Węgla, Michał Łasko w sezonie ligowym 2011/2012, który właśnie dobiegł końca, był jednym z najlepszych zawodników występujących w PlusLidze. Reprezentant Włoch zdobył 539 dla zespołu Jastrzębskiego Wegla.

W minionym sezonie zawodnik reprezentacji Włoch, rozegrał w barwach Jastrzębskiego Węgla 27 meczów. Według statystyk Michał Łasko średnio w każdym secie wywalczył ponad pięć oczek. Łącznie zdobył dla swojej drużyny 539 punktów. Ten imponujący wynik pozwolił mu na zajęcie drugiego miejsca w ogólnej klasyfikacji zawodników. Lepszy w tym sezonie okazał się jedynie atakujący ekipy mistrza Polski Asseco Resovii Rzeszów, Gyorgy Grozer.

W dziesiątce najskuteczniejszych zawodników, znalazło się także inne nazwisko zawodnika Jastrzębskiego Węgla – Michała Kubiaka. Przyjmujący zespołu ze Śląska uplasował się na siódmej pozycji. Zawodnik Bernardiego w 29 spotkaniach zdobył 378 "oczek" dla jastrzębskiej ekipy. Dobrym wynikiem może pochwalić się także kapitan tego teamu - Zbigniew Bartman. Rozegrał w barwach JSW 25 meczów, zdobywając w nich 295 punktów.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane