Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Mężczyzn

I Liga Mężczyzn | 2013-01-05 21:40:22 | Nadesłał: Krzysztof Wilk | Źrodlo: inf. własna

Outsiderzy przegrali w meczach kończących 12 kolejkę

Fot.: Piotr Wolankiewicz

Energetyk Jaworzno i AZS Poznań nie zdobył żadnego punktu w meczach ze Ślepskiem Suwałki i Stalą Nysa. Energetyk gładko przegrał u siebie 0:3. Akademicy z Poznania byli bliscy sprawienia niespodzianki w Nysie.

Zgodnie z przewidywaniami dość łatwo przegrali I seta. Jednak w II secie byli zespołem lepszym. Prowadzili 0:6, 4:11, 12:21 i wygrali 18:25.Nieźle zaczęli też III seta. Do stanu 8:9 nie pozwalali objąć prowadzenia zespołowi z Nysy. Trzymali się dzielnie do stanu 12:12. Potem gospodarze odskoczyli i wygrali seta do 20. Jeszcze lepiej spisali się w IV secie. Przegrali go jednak w końcówce do 22. Mecz w Nysie stał na bardzo niskim poziomie. Nysanie zupełnie rozczarowali. Grali bardzo słabo. Poznaniacy nie zachwycili, ale zagrali bardzo ambitnie i to wystarczyło, żeby napędzić strachu gospodarzom.

MCKiS Energetyk Jaworzno – Ślepsk Suwałki 0:3 (19:25, 21:25, 15:25)

Stal AZS PWSZ Nysa – KU AZS UAM Poznań 3:1 (25:19, 18:25, 25:20, 25:22)

Tabela po 12 kolejkach:

I BBTS Bielsko-Biała – 29 pkt
II RCS Czarni Radom – 23 pkt
III Pekpol Ostrołęka – 22 pkt
IV MKS Banimex Będzin – 21 pkt
V MKS Cuprum Mundo Lubin – 20 pkt
VI Stal AZS PWSZ Nysa – 20 pkt
VII KS Camper Wyszków – 20 pkt
VIII Ślepsk Suwałki – 18 pkt
IX KPS Jadar Siedlce – 17 pkt
X UMKS Kęczanin Kęty – 15 pkt
XI KU AZS UAM Poznań – 6 pkt
XII MCKiS Energetyk Jaworzno – 5 pkt


*Opracował Krzysztof Wilk, przegladligowy.com

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane