I Liga Mężczyzn | 2011-11-14 14:34:11 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna
Już 2:0 w starciu z liderem, Pekpolem Ostrołęka prowadzili siatkarze gorzowskiego GTPS-u. Ostatecznie, w dwóch decydujących setach skuteczniejsi na parkiecie byli jednak goście z Ostrołęki, wywożąc z Gorzowa dwa punkty.
Rajbud Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski - Pekpol Ostrołęka 2:3
(22:25, 25:16, 29:27, 17:25, 11:15)
Składy drużyn:
Rajbud Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski: Wojtysiak, Kocik, Neroj, Błoński, Mysera, Szulik, Gaca (libero) oraz Naliwajko, Polański, Krzywiecki i Kocoń
Pekpol Ostrołęka: Woroniecki, Stańczuk, Żyliński, Pietkiewicz P., Sacharewicz, Jacyszyn, Mihułka (libero) oraz Pietkiewicz G., Stanisławajtys, Szczygielski i Rutecki
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.