Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Mężczyzn

I Liga Mężczyzn | 2011-11-14 14:34:11 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna

Trudna przeprawa Pekpolu w Gorzowie

Fot.: Anna Gumowska

Już 2:0 w starciu z liderem, Pekpolem Ostrołęka prowadzili siatkarze gorzowskiego GTPS-u. Ostatecznie, w dwóch decydujących setach skuteczniejsi na parkiecie byli jednak goście z Ostrołęki, wywożąc z Gorzowa dwa punkty.

Rajbud Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski - Pekpol Ostrołęka 2:3
(22:25, 25:16, 29:27, 17:25, 11:15)

Składy drużyn:

Rajbud Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski: Wojtysiak, Kocik, Neroj, Błoński, Mysera, Szulik, Gaca (libero) oraz Naliwajko, Polański, Krzywiecki i Kocoń

Pekpol Ostrołęka: Woroniecki, Stańczuk, Żyliński, Pietkiewicz P., Sacharewicz, Jacyszyn, Mihułka (libero) oraz Pietkiewicz G., Stanisławajtys, Szczygielski i Rutecki

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane