Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Mężczyzn

I Liga Mężczyzn | 2011-11-06 11:40:08 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna

Suwalczanie sięgają po trzy punkty

Ciekawe, czterosetowe widowisko zgotowali swoim kibicom siatkarze Adama Aleksandrowicza w meczu z Rajbudem Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski. Po zaciętej walce, jako pokonani zeszli z parkietu goście z Gorzowa. Tym samym, gorzowianie pozostali z dorobkiem ośmiu punktów na koncie.

MKS Ślepsk Suwałki - Rajbud Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski 3:1
(25:20, 23:25, 25:23, 27:25)

Składy drużyn:

MKS Ślepsk Suwałki: Górski, Skrzypkowski, Rudzewicz, Radomski, Stępień, Jurkojć, Dembiec (libero) oraz Szewczyk

Rajbud Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski: Błoński, Neroj, Wojtysiak, Kocik, Szulik, Mysera, Gaca (libero) oraz Maciejewicz, Wasilewski, Krzywiecki i Kocoń

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane