I Liga Mężczyzn | 2011-11-06 11:40:08 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna
Ciekawe, czterosetowe widowisko zgotowali swoim kibicom siatkarze Adama Aleksandrowicza w meczu z Rajbudem Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski. Po zaciętej walce, jako pokonani zeszli z parkietu goście z Gorzowa. Tym samym, gorzowianie pozostali z dorobkiem ośmiu punktów na koncie.
MKS Ślepsk Suwałki - Rajbud Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski 3:1
(25:20, 23:25, 25:23, 27:25)
Składy drużyn:
MKS Ślepsk Suwałki: Górski, Skrzypkowski, Rudzewicz, Radomski, Stępień, Jurkojć, Dembiec (libero) oraz Szewczyk
Rajbud Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski: Błoński, Neroj, Wojtysiak, Kocik, Szulik, Mysera, Gaca (libero) oraz Maciejewicz, Wasilewski, Krzywiecki i Kocoń
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.