I Liga Mężczyzn | 2011-10-08 22:01:06 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna
Sporo emocji towarzyszyło dzisiejszej rywalizacji suwalskiego Ślepska z drużyną MCKiS Energetyk Jaworzno. Do rozstrzygnięcia pojedynku potrzeba było aż pięciu setów. Decydująca partia zakończyła się wynikiem 15:9 dla gospodarzy.
MKS Ślepsk Suwałki - MCKiS Energetyk Jaworzno 3:2
(25:21, 27:25, 22:25, 26:28, 15:9)
Wyjściowe składy:
MKS Ślepsk Suwałki: Jurkojć, Wójcicki, Rudzewicz, Skrzypkowski, Radomski, Stępień, Dembiec (libero)
MCKiS Energetyk Jaworzno: Kwasowski, Adamajtis, Kulikowski, Kozłowski, Olszowski, Michalski, Sobczak (libero)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.