Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Mężczyzn

I Liga Mężczyzn | 2011-10-08 22:01:06 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna

Pięć setów w Suwałkach

Sporo emocji towarzyszyło dzisiejszej rywalizacji suwalskiego Ślepska z drużyną MCKiS Energetyk Jaworzno. Do rozstrzygnięcia pojedynku potrzeba było aż pięciu setów. Decydująca partia zakończyła się wynikiem 15:9 dla gospodarzy.

MKS Ślepsk Suwałki - MCKiS Energetyk Jaworzno 3:2
(25:21, 27:25, 22:25, 26:28, 15:9)

Wyjściowe składy:

MKS Ślepsk Suwałki: Jurkojć, Wójcicki, Rudzewicz, Skrzypkowski, Radomski, Stępień, Dembiec (libero)

MCKiS Energetyk Jaworzno: Kwasowski, Adamajtis, Kulikowski, Kozłowski, Olszowski, Michalski, Sobczak (libero)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane