Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Mężczyzn

I Liga Mężczyzn | 2011-04-06 19:50:22 | Nadesłał: Katarzyna Krajewska | Źrodlo: inf. własna

Jadar powalczy o PlusLigę!

Siatkarze Jadaru ponownie udowodnili swoją wyższość nad rywalami z Suwałk. Wygrywając dzisiejsze spotkanie, ekipa z Radomia zapewniła sobie awans do finału, w którym zmierzy się ze zwycięzcą pary LOTOS Trefl Gdańsk-Rajbud GTPS Gorzów Wielkopolski.

Ślepsk Suwałki - Jadar Radom 1:3 (25:16, 20:25, 19:25, 25:27)

Stan rywalizacji 3:0 dla Jadaru Radom.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane