I Liga Mężczyzn | 2011-04-06 19:50:22 | Nadesłał: Katarzyna Krajewska | Źrodlo: inf. własna
Siatkarze Jadaru ponownie udowodnili swoją wyższość nad rywalami z Suwałk. Wygrywając dzisiejsze spotkanie, ekipa z Radomia zapewniła sobie awans do finału, w którym zmierzy się ze zwycięzcą pary LOTOS Trefl Gdańsk-Rajbud GTPS Gorzów Wielkopolski.
Ślepsk Suwałki - Jadar Radom 1:3 (25:16, 20:25, 19:25, 25:27)
Stan rywalizacji 3:0 dla Jadaru Radom.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








