Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Mężczyzn

I Liga Mężczyzn | 2011-02-20 00:09:47 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: ksjadar.pl

Radom liderem tabeli

Po łatwym zwycięstwie nad Spałą, przykrą porażkę w sobotnim starciu z Jadarem Radom zapisali zawodnicy Ślepska Suwałki. Ekipa gości, do wygranej potrzebowała zaledwie trzech partii.

Ślepsk Suwałki - Jadar Radom 0:3 (17:25, 22:25, 21:25)

Składy drużyn:

Jadar: Kałasz, Radomski, Wołosz, Kruk, Mikołajczak, Gaca, Kryś (libero) oraz Bucki, Górski, Stańczak

Ślepsk: Kaczorowski, Malczewski, Skrzypkowski, Gołębski, Rudzewicz, Wójcik, Łuczka (libero) oraz Jurkojć i Krzysiek

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane