I Liga Mężczyzn | 2011-02-20 00:09:47 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: ksjadar.pl
Po łatwym zwycięstwie nad Spałą, przykrą porażkę w sobotnim starciu z Jadarem Radom zapisali zawodnicy Ślepska Suwałki. Ekipa gości, do wygranej potrzebowała zaledwie trzech partii.
Ślepsk Suwałki - Jadar Radom 0:3 (17:25, 22:25, 21:25)
Składy drużyn:
Jadar: Kałasz, Radomski, Wołosz, Kruk, Mikołajczak, Gaca, Kryś (libero) oraz Bucki, Górski, Stańczak
Ślepsk: Kaczorowski, Malczewski, Skrzypkowski, Gołębski, Rudzewicz, Wójcik, Łuczka (libero) oraz Jurkojć i Krzysiek
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.