I Liga Mężczyzn | 2011-02-03 16:33:13 | Nadesłał: Agata Piontek | Źrodlo: pzps.pl
Były trener reprezentacji Polski Wiktor Krebok został trenerem-koordynatorem w zespole I ligi siatkarzy BBTS Bielsko-Biała.
- Tak to stanowisko nazwał prezes klubu, z którym jestem związany od trzydziestu lat. Tutaj wychowałem, tutaj pracowałem, tutaj przeżywałem radości i smutki. Obecnie prowadzę życie emeryta. Gdy mnie poproszono o pomoc, to nie odmówiłem. Służę doświadczeniem i radą jak trener tego sobie zażyczy. Z Przemysławem Michalczykiem uzupełniamy się - powiedział Wiktor Krebok.
Przypomnijmy, że Wiktor Krebok prowadził w latach 90. reprezentację Polski mężczyzn i awansował z nią do igrzysk olimpijskich w Atlancie. We wczorajszym meczu I ligi BBTS Bielsko-Biała pokonał SMS Spała 3:0 (25:16, 25:16, 25:18). W sobotę bielszczanie zagrają z liderem tabeli Treflem Gdańsk (16.00).
- Niedawno były tutaj siatkarki z Trefla i przegrały. W sobotę postaramy się utrzeć nosa kolejnemu Treflowi - mówi śmiejąc się Wiktor Krebok i dodaje, że oczywiście żartuje i każdy rywal jest w Bielsku-Białej szanowany. W zespole byłego reprezentanta Polski Przemysława Michalczyka są bardzo doświadczeni zawodnicy m.in. Martin Wilk i Sławomir Szczygieł. Ten ostatni jeszcze nie tak dawno grał w czołowych klubach PlusLigi.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.