I Liga Mężczyzn | 2010-05-28 14:28:29 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: bbtsbielsko.pl
Jak donosi oficjalna strona BBTS-u z bielską drużyną rozstają się Tomasz Walendzik oraz Kamil Kwasowski. W ich miejsce klub pozyskał właśnie dwóch nowych rozgrywających.
Po roku występów w PlusLidze w barwach AZS-u UWM Olsztyn, do Bielska wraca dwudziestodwuletni Maciej Kusaj. Popularny "Kusy" występował już w BBTS-ie i to przez dwa sezony - w latach 2007/2008 oraz 2008/2009. Drugim zawodnikiem zakontraktowanym przez działaczy na pozycję rozgrywającego jest Mateusz Leszczawski, którego poprzednim klubem był MKS MOS Będzin.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.