Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Mężczyzn

I Liga Mężczyzn | 2010-05-28 14:28:29 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: bbtsbielsko.pl

Kusaj i Leszczawski siatkarzami Bielska

Jak donosi oficjalna strona BBTS-u z bielską drużyną rozstają się Tomasz Walendzik oraz Kamil Kwasowski. W ich miejsce klub pozyskał właśnie dwóch nowych rozgrywających.

Po roku występów w PlusLidze w barwach AZS-u UWM Olsztyn, do Bielska wraca dwudziestodwuletni Maciej Kusaj. Popularny "Kusy" występował już w BBTS-ie i to przez dwa sezony - w latach 2007/2008 oraz 2008/2009. Drugim zawodnikiem zakontraktowanym przez działaczy na pozycję rozgrywającego jest Mateusz Leszczawski, którego poprzednim klubem był MKS MOS Będzin.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane