Najnowsze newsy

Siatkówka » Europejskie puchary

Europejskie puchary | 2008-12-12 20:31:28 | Nadesłał: Karolina Burda | Źrodlo: Plusliga

Ulubieniec polskich kibiców

Fot.: Piotr Wolankiewicz

- Ulubieniec polskich kibiców - tak jedna z rosyjskich gazet nazwała trenera Iskry Odincowo Zorana Gajica po przegranym meczu tego zespołu z PGE Skrą Bełchatów 0:3 w trzeciej kolejce Ligi Mistrzów.

- Kibice polskiej siatkówki jeszcze z większą sympatią będą odnosić się do Zorana Gajica - czytamy w gazecie. - Ten szkoleniowiec przykłada kojące plastry na duszę sympatyka tego sportu nad Wisłą. W mistrzostwach świata w Japonii w 2006 roku prowadzona przez tego szkoleniowca reprezentacja Rosji przegrała z Polską 2:3, prowadząc 2:0. Otworzyło to drużynie trenera Raula Lozano drogę do strefy medalowej.

Gazeta przypomina wydarzenia sprzed roku. - Skromny klub z Częstochowy okazał się lepszy w rywalizacji z potęgą Odincowa. W `1/8 finału Pucharu CEV po porażce 0:3 na wyjeździe nie poddali się i okazali się lepsi od drużyny mającej w składzie graczy najwyższej światowej klasy - Gibę, Wierbowa, Schoepsa. W tym sezonie z przyjściem Andrieja Jegorczewa Iskra stała się jeszcze mocniejsza, a kibice w Polsce mają kolejną okazję do radości.

W informacji z meczu czytamy, że podopieczni trenera Gajica nadziali się na polski blok. W tym elemencie przewaga gospodarzy wynosiła 14:2. Po tym spotkaniu kibice w Polsce jeszcze z większą sympatią będą odnosić się do Zorana Gajica.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane